Biznes 

Jak udekorować kawalerkę na święta Bożego Narodzenia?

Kawalerka ma zwykle bardzo mało miejsca, by umieścić w niej świąteczne dekoracje. Co warto wtedy wybrać? Sprawdź nasze pomysły na ozdoby bożonarodzeniowe do małego mieszkania i pokoju!

Jaka choinka do kawalerki?

Gdy do dyspozycji w domu nie ma zbyt wiele miejsca, wtedy często pojawia się pytanie – jaka choinka będzie najlepsza?

Zasadniczo wtedy, gdy nie ma przestrzeni na ustawienie dużej choinki, warto zdecydować się na małe drzewko, które zmieści się w ciasnym kącie lub nawet na komodzie, dlatego nie trzeba ustawiać jej na podłodze. Dobrym wyborem będzie także choinka na pniu.

Czy w takiej sytuacji lepsza będzie choinka sztuczna czy żywa? Wszystko zależy już od własnego gustu. Sztuczna choinka posłuży na lata, ale za to nie sypią się z niej igły. Żywa ma za to piękny zapach i jest bardziej eko. Jeśli poszukujesz ciekawych ozdób świątecznych wejdź na stronę https://donito.pl/magia-swiat i wybierz coś dla siebie.

Zamiast choinki – co wybrać?

W kawalerce sprawdzi się nie tylko choinka. Zamiast niej albo jako jej uzupełnienie można także zdecydować się na zakup innych dekoracji na Boże Narodzenie.

Świetnym pomysłem będzie stroik bożonarodzeniowy, który można uzupełnić o bombki choinkowe, szyszki oraz świeczki. Druga opcja to wianek świąteczny na Boże Narodzenie, który można powiesić na oknie, drzwiach albo na meblach.

Zamiast choinki świetnie sprawdzą się także ozdoby w formie gałązek z igliwiem – naturalnych lub sztucznych. Takie gałązki da się powiesić je na ścianie lub umieścić w dużym wazonie. Na gałązkach można także powiesić bombki choinkowe i inne dekoracje.

W stworzeniu świątecznej atmosfery pomogą również lampki LED, lampiony, świeczki i świeczniki.

Related posts