Biznes 

Tanie mieszkania we Wrocławiu – lokalizacje i ceny

Przymierzasz się do zakupu własnego mieszkania we Wrocławiu, ale nie dysponujesz wysoką sumą na koncie? A może nie masz dużej zdolności kredytowej i bank może zaoferować Ci pożyczkę tylko w niższej sumie? Sprawdź, gdzie we Wrocławiu można kupić najtańsze M!

Najtaniej na peryferiach

Osoby zainteresowane zakupem mieszkania we Wrocławiu w jak najniższej cenie powinny przede wszystkim skoncentrować się na dzielnicach oddalonych od centrum miasta, ponieważ to właśnie tam można kupić najtańsze lokale.

Wśród dzielnic, gdzie ceny mieszkań we Wrocławiu są najniższe, znajdują się między innymi Nowy Dwór, Psie Pole, Muchobór Wielki, Maślice czy Stabłowice. To tam własne M można kupić w cenach wynoszących około 7-7,5 tys. złotych za metr kwadratowy.

Peryferyjne dzielnice Wrocławia są w większości przypadków dobrze połączone z centrum za pomocą linii tramwajowych i autobusowych. Wiele z nich znajduje się w zielonych okolicach, do powoduje, że przypadną do gustu osobom lubiącym aktywnie spędzać czas i rodzinom z dziećmi.

Od dewelopera czy z drugiej ręki?

Czy tanie mieszkanie we Wrocławiu lepiej zakupić od dewelopera, a może jako używane od dotychczasowego właściciela?

W przypadku sprzedających jak deweloper Wrocław może zaoferować ceny na poziomie podobnym do cen na rynku wtórnym. Niekiedy zdarza się też, że mieszkania używane są droższe od nowych, co związane jest głównie z ich lokalizacją.

U dewelopera Dachbud oferta mieszkań zaprezentowanych na stronie internetowej pozwala na sprawdzenie dostępnych lokali oraz ich cen. Przy ofertach można znaleźć również orientacyjną wysokość raty kredytu hipotecznego.

Więcej na: https://www.dachbud.com.pl/oferta/wykonczenie-pod-klucz

Related posts