You are here
Ekspresy Franke – wyjątkowy smak kawy w biurze Biznes 

Ekspresy Franke – wyjątkowy smak kawy w biurze

Ekspres do kawy w biurze to same korzyści – pozwala na szykowanie aromatycznej kawy, poprawia atmosferę w pracy, a także podnosi satysfakcję pracowników. Gdy szukasz dobrego ekspresu kawowego, sprawdź ofertę firmy Franke, która jest jednym z liderów w dostawie profesjonalnych ekspresów biurowych.

Franke – szwajcarska precyzja parzenia kawy

Wywodząca się ze Szwajcarii firma Franke od lat zajmuje się dostawą nowoczesnych urządzeń w kategorii AGD dla klientów indywidualnych i biznesowych. W jej rozbudowanej ofercie znajdują się również ekspresy do kawy.

Wszystkie ekspresy Franke wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, wykorzystaniem nowoczesnych technologii i pozwalają na łatwe i szybkie przygotowywanie aromatycznych naparów kawowych.

Ekspresy Franke – wyśmienita kawa dla każdego

Dobry ekspres do kawy do biura powinien oferować programy pozwalające na przygotowywanie różnych typów kawy, także ze spienionym mlekiem. Wtedy każdy pracownik lub klient w biurze może wybrać swój ulubiony napój.

Wybierając ekspres do firmy od Franke, każdego dnia można delektować się zachwycającą kawą jak z najlepszych kawiarni.

Ekspresy Franke pozwalają na przyrządzenie napojów jak:
– espresso
– ristretto
– kawa czarna
– kawa z mlekiem
– kawa parzona
– cappuccino
– chococino
– czekolada na gorąco
– herbata
– gorąca woda

Gdzie zamówić ekspresy do kawy Franke?

Ekspresy kawowe Franke oferowane są przez autoryzowanego dystrybutora coffeeon.pl/ekspresy-lista/. Ekspres do firmy można zakupić na własność, wydzierżawić albo wyleasingować na korzystnych zasadach.

Dystrybutorzy oferują ekspresy do kawy do biur wraz z kompleksową obsługą, która obejmuje dostawę urządzenia, systematyczne uzupełnianie kawy i akcesoriów kawowych oraz obsługę serwisową. Dostępne warianty obsługi pozwalają na dopasowanie odpowiedniego wariantu współpracy w korzystnej cenie.

Related posts