Biznes 

Sala szkoleniowo – konferencyjna na wynajem w pobliżu lotniska w Warszawie.

Sala szkoleniowo-konferencyjna niedaleko lotniska, to doskonała lokalizacja, na organizację biznesowych spotkań. Doskonałe połączenie komunikacyjne, to duża zaleta sal w tej lokalizacji.
Jeżeli takiej sali szukacie, mam trzy propozycje.  Pozostałe sale znajdziecie tu: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

Golden Floor Tower
Lokalizacja: Chłodna 51, Warszawa,
Kontakt: 22 669 21 19

Golden Floor Tower to ogromne centrum konferencyjne, które w swoich zasobach posiada ponad dwadzieścia różnych sal konferencyjnych, które dowolnie można ze sobą łączyć, tworząc większe i mniejsze przestrzenie. Wszystkie sale są bogato wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny: flipchart, projektor, ekran oraz oczywiście w szybki Internet. Dodatkowo można wynająć sprzęt multimedialny na przykład telewizor, laptop czy wizualizer HD. Zaletą sal znajdujących się w tym centrum jest to, że można dowolnie aranżować w nich przestrzeń oraz ustawienia stołów.
W zależności od tego jak ułożymy krzesła i stoły, oraz które pomieszczenia połączymy, sale pomieszczą od dziesięciu do dwustu trzydziestu gości.
Wynajmując salę w tym obiekcie do dyspozycji mamy jeszcze pomoc specjalistów, którzy pomagają w organizacji spotkania, aby wszystko przebiegało prawidłowo.

Best Western Hotel Poleczki
Lokalizacja: Poleczki 40 A, Warszawa,
Kontakt: 506 655 622

Wszystkie sale dostępne w tym hotelu wyposażone są w klimatyzację oraz w bezprzewodowy internet. Sale posiadają niezbędny sprzęt multimedialny w tym ekran, flipchart i rzutnik oraz są doskonale nagłośnione.
Zaletą tych sal jest dostęp do światła dziennego ale jest możliwość całkowitego zaciemnienia.
Na miejscu można zorganizować przerwy na kawę i herbatę, oraz na deser lub ciepły posiłek i kolację.
Hotel daje możliwość wynajęcia sali konferencyjnej wraz z noclegiem dla gości w korzystnych cenach.

Warsaw Plaza Hotel
Lokalizacja: Łączyny 5, Warszawa,
Kontakt: 22 431 08 11

Warsaw Plaza Hotel to idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.
W obiekcie dostępnych jest aż szesnaście sal konferencyjnych oraz sala plenarna. Ogromnym atutem sali plenarnej jest możliwość połączenia jej z restauracją, co daje wiele możliwości.
Pięć sal konferencyjnych usytuowanych jest na parterze i można je ze sobą łączyć, co daje możliwość zaproszenia aż czterystu dwudziestu gości!
Cztery sale VIP mają prywatną toaletę oraz dostęp do światła dziennego. Siedem sal znajduje się na pierwszym piętrze. One również mają dostęp do światła dziennego ale ich atutem jest piękna drewniana podłoga i własny taras.
Hotel oferuje możliwość skorzystania z pomocy opiekuna, który dba o to, aby cała impreza przebiegała bez zakłóceń.
Na miejscu jest dostęp do bezprzewodowego internetu oraz do podziemnego parkingu strzeżonego.

Related posts