You are here
Nowoczesna sala szkoleniowo – konferencyjna w hotelu nad polskim morzem w województwie pomorskim. Biznes 

Nowoczesna sala szkoleniowo – konferencyjna w hotelu nad polskim morzem w województwie pomorskim.

Polskie morze, to doskonała lokalizacja na zorganizowanie szkolenia lub konferencji w nowoczesnym wydaniu.
Jeżeli szukacie odpowiedniego miejsca, to poniżej przedstawiam trzy propozycje warte uwagi.
Wszystkie sale w województwie pomorskim, znajdziecie pod tym linkiem:
http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/

Sale konferencyjne w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa
Lokalizacja: Bitwy pod Płowcami 59, Sopot,
Kontakt: 58 766 60 00

Hotel Sopot Marriott Resort&Spa to wyjątkowe miejsce, w którym można się zrelaksować korzystając z usług SPA, a także zorganizować nowoczesną konferencję, szkolenie lub spotkanie biznesowe.
Do dyspozycji gości, hotel oddaje trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne, które można dowolnie i według swoich potrzeb zaaranżować. Oprócz tego, goście mają do dyspozycji również bezpłatne wifi i wszystkie atrakcje hotelowe.

Sala konferencyjna w Willi Jaśkowy Dworek
Lokalizacja: Jaśkowa Dolina 57a, Gdańsk,
Kontakt: 58 71 88 675

Dogodna lokalizacja Willi Jaśkowy Dworek sprawia, że jest to idealne miejsce na zorganizowanie każdego biznesowego spotkania. Do dyspozycji gości jest przestronny monitorowany parking, a także piękne otoczenie sali.
W środku zmieści się do dwudziestu siedmiu osób. Sala jest klimatyzowana oraz wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny: ekran, flipchart czy dvd. Jest możliwość zamówienia kawy, herbaty, przekąsek, a także obiadu w zależności od potrzeb.

Sala konferencyjna w Willi Lubicz
Lokalizacja: Orłowska 43, Gdynia-Orłowo,
Kontakt: 58 668 47 40

Piękne i stylizowane wnętrze w sali konferencyjnej w Willi Lubicz zrobi wrażenie na każdym uczestniku spotkania. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona sala z dostępem do telewizora Smart Tv, oraz do projektora multimedialnego i innych sprzętów niezbędnych w takich spotkaniach.
Goście mogą korzystać z parkingu oraz bezpłatnej sieci WIFI. Jest także możliwość zamówienia kawy, herbaty, ciasta, przekąsek i ciepłych dań.

Jeżeli chcecie zorganizować konferencję w innym miejscu, to wszystkie sale konferencyjne znajdziecie tutaj: http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/

Related posts