You are here
Ogromne zmiany na YouTube w 2021! Internet 

Ogromne zmiany na YouTube w 2021!

CPO YouTube’a, Neal Mohan zdradził w jakim kierunku będzie podąrzał YouTube w 2021. I trzeba przyznać, że najpopularniejszy serwis z wideo na świecie wybrał zaskakujący kierunek, bo upodobni się do Tiktoka i Instagrama!

Przede wszystkim, już niebawem na YouTube pojawiać się będą krótkie filmiki zbliżone do tych tworzonych na TikToku. YouTube Shorts będą to filmiki, nie dłuższe niż 60 sekund i ta nowa forma jest już w fazie beta testów, można ją już nawet zobaczyć u niektórych twórców.

Kolejna nowość to… YouTube Sklep. Ma to polegać na tym, że jak YouTuber będzie opowiadał lub promował produkt, na ekranie pojawi się link do sklepu, gdzie będzie można więcej o tym produkcie poczytać lub go oczywiscie zakupić.

Jesteśmy bardzo ciekawi, co sądzicie o nowych funkcjach? Myślicie, że użytkownicy YouTube’a będą zadowoleni?

A jak już rozmawiamy o YouTubie, warto wspomnieć, że na tym portalu pojawia się dziennie TYSIĄCE nowych tworców. My ostatnio, zaczęliśmy subskrubować kanał podróżniczo – lifestylowy To.Ja.Bartek.

LINK DO VLOGA: https://youtu.be/nJ8EpJH4M5M

Bartek mieszka w Szkocji a do tego, jego największą pasją są podróże. W swoich vlogach opowiada o tym, jak wygląda życie w Szkocji, prezentując przy tym masę wspaniałych widoków, i pięknych miejsc z których słynie Szkocja!

Koniecznie kliknijcie tutaj, aby subskrybować jego kanał.

Nam bardzo przypadł do gustu jego wakacyjny projekt, w którym przejechał na rowerze aż 700 km przez Holandię i Belgię. W każdym vlogu dużo się dzieje, nie zawsze jest kolorowo, nie zawsze wszystko się udaje, ale Bartka vlogi są przygodowe i wciagają!!

LINK DO VIDEO: https://youtu.be/o-e40DKgT9I

Bartka, znaleźliśmy także na Instagramie.

https://www.instagram.com/to.ja.Bartek/

Który vlog Bartka, przypadł Wam najbardziej do gustu?

Related posts