You are here
Dobrze dobrane kolczyki to podstawa sklep 

Dobrze dobrane kolczyki to podstawa

Od wielu lat prym wiedzie biżuteria srebrna, która sprawdza się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Uwielbiają ja młode i starsze osoby. Dobrej jakości biżuteria wykonana ze srebrna jest długoterminową inwestycją, nigdy niewychodzącą z mody, uniwersalną, pasującą do każdej okazji. Jak najbardziej warto w nią zainwestować, gdyż zawsze będzie miała wartość i to nie tylko sentymentalną.

Kolczyki srebrne a kształt twarzy

Najlepszym dodatkiem do każdej stylizacji jest komplet eleganckiej biżuterii, na który będzie składać się naszyjnik i stylowe kolczyki. Do wyboru mamy dwie opcje. Jedna z nich jest biżuteria srebrna a druga złota. Oba rozwiązania mają plusy i minusy, które warto mieć na uwadze przy wyborze tego najbardziej korzystnego dla siebie. Kolczyki dostępne są w różnych długościach. Przy ich wyborze zaleca się kierować kształtem twarzy, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Nie każdemu przecież wszystko pasuje.

Na jaką długość się zdecydować?

Wybierając kolczyki do twarzy kwadratowej, warto postawić na te wydłużane, najlepiej owalne i okrągłe. Chodzi o uzyskanie efektu większego wysmuklenia. Przy twarzy trójkątnej sprawdzą się kolczyki, które będą węższe w górnej części, a na dole szersze. Mogą sięgać aż do podbródka. Przy twarzy okrągłej godne polecenia są długie kolczyki, które wysmuklą ją. Na krótkie tez można się zdecydować pod warunkiem, że wybierze się te z przedłużanymi elementami. Twarz owalna dobrze wygląda w kolczykach składających się z dużych form geometrycznych. Wkrętki także będą dobrym wyborem,

Related posts