You are here
Czego nie robić, chcąc odzyskać swoją byłą? Inne 

Czego nie robić, chcąc odzyskać swoją byłą?

Istnieją sprawdzone sposoby na to, co zrobić, aby odzyskać byłą i mieć pewność, że plan odzyskania partnerki rzeczywiście się powiedzie. Niestety pomimo prób i chęci zbliżenia się do niej, bardzo często jest tak, że była z każdym nowym postanowieniem się oddala, zmniejszając szanse powrotu. Jak odzyskać byłą i stworzyć udany związek? Odpowiedź jest bardzo prosta, nie popełniaj kolejnych błędów.

Najczęstsze błędy, które popełnia facet, jaki chce odzyskać swoją byłą

Do grupy najczęściej popełnianych błędów przez facetów, możemy przede wszystkim zaliczyć robienie wyrzutów, jak również nie przyznawanie się do winy. Aby odzyskacbyla.com.pl opinie należy przede wszystkim zmienić swój sposób myślenia i zastanowić się nad tym, czy partnerka nie miała racji odchodząc. Pomyśleć nad sytuacjami, kiedy dawała znaki, że jest coś nie tak, że czuje się nieszczęśliwa, że w związek wdała się rutyna

Wnioski prowadzące do zmian na lepsze

Jeśli dojdziesz do wniosku, że aby odzyskacbyla.com.pl opinie musisz zmienić się ty, to sytuacja może być uratowana. Jednakże nieumiejętne przekazanie tego byłej partnerce może również pogorszyć sprawę. Warto pokazać wpierw, że jesteś facetem, który jest w stanie się zmienić, któremu warto dać jeszcze jedną szansę. Wówczas odzyskacbyla.com.pl opinie będzie znacznie łatwiej.

Wybór technik uwodzenia

Pomyśl o swojej byłej, jak o kobiecie, której jeszcze nigdy nie miałeś, a która chciałbyś mieć przy sobie. Jest to krok w przód, dzięki któremu możesz odzyskacbyla.com.pl opinie. Nie myśl o tym, co ciebie w niej denerwowało, a o tym, co mogłoby się zmienić, jeśli zacząłbyś inaczej postępować w stosunku do niej.

Related posts