You are here
Wygoda, intuicyjność, prostota – cechy idealnego programu magazynowego 2020 Biznes Elektronika i narzędzia Internet 

Wygoda, intuicyjność, prostota – cechy idealnego programu magazynowego 2020

Aby programy do magazynu spełniały swoją funkcję i zapewniały najlepsze możliwe działanie osobom, które z nimi pracują, powinny posiadać pewne cechy. Jest to prostota jego użytkowania (tak, aby każdy, nawet nieobeznany z komputerem sobie z nim poradził), intuicyjność (długie poszukiwanie konkretnych funkcji to strata czasu) oraz wysoka funkcjonalność. Jaki program magazynowy wybrać, aby spełniał te cechy?

Program do magazynu 2020

Bardzo istotnym jest, aby dobrać program do magazynu do konkretnych potrzeb związanych z rodzajem prowadzonej działalności. W przypadku małych oraz średnich firm, gdzie ogromne znaczenie ma możliwość dobrego zarządzania magazynem warto zdecydować się na program, który można przetestować przed zakupem. W ten sposób nie dojdzie do zbędnego wydatkowania pieniędzy, a dodatkowo można mieć pewność, że nabyty produkt spełnia oczekiwania.

Taką właśnie opcję oferuje program LoMag, który działa zgoła odmiennie od innych wersji testowych. W klasycznym trialu możliwe jest skorzystanie jedynie z części funkcjonalności oprogramowania. LoMag daje wygodną możliwość sprawdzenia każdej funkcji, ale ograniczoną ilość razy. Dzięki temu można zyskać 100% pewność, że produkt jest odpowiedni.

Szybki i wygodny przepływ danych

Program LoMag zapewnia możliwość ekspresowego przepływu danych, które niekiedy działają zupełnie od siebie odrębnie. Nawet brak wspólnych stanów magazynowych nie stanowi dla oprogramowania problemu, a wprowadzanie nowych danych i kasowanie zbędnych jest bardzo szybkie i bezproblemowe. Ilość miejsca sprawia, że nie dojdzie do sytuacji, gdy nowe dane nie mogą zostać wprowadzone, a prostota programu pozwala na zarządzanie wszystkimi magazynami z poziomu jednego komputera.

Co więcej, LoMag daje możliwość pracy na jednym programie wielu osobom – co jest szczególnie istotne, gdy cały zespół wspólnie pracuje nad jednym projektem. Technologia Microsoft SQL Server, z której korzysta LoMag, pozwala na stworzenie swego rodzaju „bazy” z jednego komputera i klientów dla niego z pozostałych jednostek, co usprawnia działanie programu.

Niezawodność i ochrona danych

Bardzo istotny jest, aby wybrany program magazynowy zapewnił jak najwyższe bezpieczeństwo dla przechowywanych danych. LoMag daje taką możliwość, a dodatkowo sprawia, że konkretnym plikom można przypisywać różne rozszerzenia i katalogować je według potrzeb. To sprawia, że dostęp do poszczególnych folderów i plików jest w dużej mierze ułatwiony, a ich odnalezienie nie sprawia trudności nawet po upływie pewnego czasu.

Program działa w oparciu o Microsoft SQL Server, która bardzo rzadko ulega awariom i zapewnia wysoką jakość oraz szybkość działania. To jedna z najnowocześniejszych technologii, którą można zintegrować z systemami rozmaitych sklepów, między innymi Allegro REST API, SkyShop, Click Shop, Shoper i innych. LoMag aktualizuje stany magazynowe bardzo szybko, dzięki czemu ryzyko wystąpienia sytuacji, że towar zostanie sprzedany w większej ilości niż znajduje się na magazynie jest zniwelowane do minimum.

Related posts