You are here
Czy terminal danych jest drogi? Biznes 

Czy terminal danych jest drogi?

Obsługa magazynów wymaga wielu zaawansowanych prac. Proces zarządzania jest trudniejszy niż mogłoby się wydawać. Właśnie dlatego warto jest zainwestować w profesjonalny program magazynowy LoMag, dzięki któremu można znacząco zwiększyć tempo realizacji obowiązków. Z pewnością wiele osób rozważa zakup terminala danych. Jest to praktyczne urządzenie, dzięki któremu wprowadzanie nowych towarów do kartoteki stanie się jedynie formalności. Wynika to z faktu, że nie musimy wpisywać informacji ręcznie. Wszystko odbywa się w sposób automatyczny, co jest niezwykle wygodne.

Analiza parametrów urządzenia

Dobrej jakości czytnik kodów posłuży nam przez długie lata – https://www.lomag.pl/PolecaneUrzadzenia/. Tylko taki zakup jest opłacalny. Już na starcie powinniśmy więc odpuścić słabe i podatne na zniszczenia modele. Najlepiej jest przeanalizować parametry urządzenia. Sprawdźmy, czy czytnik umożliwia odczytanie kodów kreskowych z ekranu smartfona, czy też monitora. Niektóre modele umożliwiają również skanowanie z odległości, co jest niezwykle wygodne. Taki sprzęt idealnie sprawdzi się w warunkach przemysłowych, gdzie nie zawsze możemy przyłożyć kolektor danych do produktu. Podczas podejmowania decyzji nie powinniśmy więc kierować się wyłącznie niską ceną. Wbrew pozorom nie jest to sposób na oszczędność. Możemy zmarnować sporą ilość gotówki.

Synchronizacja z oprogramowaniem

Istotne jest to, aby terminal Android był w pełni kompatybilny z posiadanym oprogramowaniem magazynowym. Dzięki temu nie będziemy mieć żadnych problemów z łącznością. Nie musimy obawiać się, że przesył danych zostanie zakłócony.

Related posts