You are here
Rabaty i promocje dla klientów korzystających z usług firm udzielających pożyczki Biznes 

Rabaty i promocje dla klientów korzystających z usług firm udzielających pożyczki

Nie jest prawdą, że pożyczanie pieniędzy w instytucjach finansowych innych niż banki, zawsze musi dużo kosztować. Jeżeli ktoś wykaże się odrobiną sprytu, pieniądze będzie mógł pożyczyć tanio.

Szybkie pożyczki online – promocje dla nowych klientów

W najlepszej pozycji są zawsze nowi klienci danej instytucji finansowej. To właśnie dla nich często przygotowuje się oferty, dzięki którym pierwsza pożyczka nie jest oprocentowana. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli pieniądze odda się w krótkim czasie, mowa tutaj na przykład o 7 lub 14 dniach, nie zostaną naliczone żadne dodatkowe opłaty. Przy pożyczeniu przykładowej kwoty 500 złotych, trzeba będzie zwrócić tyle samo.

Jak sprytnie korzystać z promocji dla nowych klientów

Jak zatem sprytnie korzystać z tego typu promocji? Najlepszym sposobem jest korzystanie z usług nowych firm. A zatem, jeżeli istnieje konieczność pożyczenia pieniędzy, trzeba to zrobić w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie korzystało się z usług finansowych. Nowy klient będzie mógł skorzystać z przywilejów.

Im krótszy czas, tym mniej opłat

Drugi sposób na skorzystanie z różnego rodzaju promocji to zadeklarowanie pożyczenia pieniędzy na jak najkrótszy okres. Jeżeli pieniądze pożycza się na przykład tylko na tydzień, zwykle naliczane są dużo mniejsze prowizje i opłaty, niż w przypadku pożyczania na dłużej. Warto zatem pożyczać gotówkę w naprawdę podbramkowych sytuacjach, to na pojawienie przelewu na koncie, na przykład z tytułu zatrudnienia, nie trzeba będzie czekać długo.

Autor: Pożyczki online

Related posts