You are here
Program Gastro Pos – oprogramowanie nieodzowne w każdej restauracji. Biznes 

Program Gastro Pos – oprogramowanie nieodzowne w każdej restauracji.

Przy wyborze restauracji Klient zwraca uwagę nie tylko na smaczny posiłek, czy dobry napój, ale też ważny dla niego jest wystrój wnętrza, zapach, a także to w jaki sposób przebiega obsługa kelnera. Nie ma więc mowy o żadnych pomyłkach! Ale jak temu zapobiec? Na szczęście istnieją rewelacyjne oprogramowania, które ułatwiają prowadzenie działalności. Jednym z nich jest program Gastro Pos.

  1. Dla kogo przeznaczony jest gastro program?
  2. Dlaczego warto mieć system gastro?
  3. Co wyróżnia program Gastro Pos

Dla kogo przeznaczony jest gastro program?

Gastro program to system, który doskonale sprawdza się w lokalach gastronomicznych każdego rodzaju – zarówno w barach, Food Truckach, czy ekskluzywnych restauracjach. Jest dobrą opcją dla wszystkich restauratorów, którzy chcą uzyskać większe przychody z działalności, ograniczyć zbędne koszty, usprawnić obsługę Klientów oraz kontrolować uczciwość pracowników, czy też analizować bieżące wpływy i wydatki. Tylko pełny, rzetelny obraz firmy pomoże podjąć odpowiednie kroki na drodze jej rozwoju.

Dlaczego warto mieć system gastro?

Program gastro zapewnia kontrolę zamówień i rachunków, umożliwia rozliczenie zużycia surowców, ułatwia inwentaryzację, zapewnia wgląd do licznych raportów, czy monitoring czasu pracy personelu oraz ich sprzedaż. To tylko niektóre z funkcji, jakie posiada system gastro. Krótko mówiąc program gastro ułatwia właścicielom firm zarządzanie a kelnerom sprawną obsługę Klienta. Dzięki temu łatwiej osiągnąć większe zyski – minimalizując koszty i zwiększając przychody. System gastro umożliwia też restauratorom zdalną kontrolę biznesu i personelu.

Co wyróżnia program Gastro Pos

Program Gastro Pos istnieje na polskim rynku już od około dwudziestu lat. To doświadczenie, duża baza Klientów (licząca ponad 10 tys.) oraz ciągłe wprowadzanie ulepszeń sprawiają, że właściciele lokali gastronomicznych mogą wybierać wśród systemów skrojonych na miarę ich aktualnych potrzeb. Istnieje też kilka rodzajów i modułów tego programu. Pełna ich oferta znajduje się na stronie https://www.dobresystemy.eu/program-dla-restauracji-gastro-pos. Firma dba też o to by wszystkie funkcje ich programu były zgodne z aktualnymi przepisami.

Podsumowując, jeśli lubisz mieć pod kontrolą płatności i finanse, znać statystyki w swojej firmie, czy też chcesz ulepszyć komunikację na linii – obsługa kelnerska a kuchnia – system gastro to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie! Jedyne zadanie to wybrać ten, który najlepiej odpowiada potrzebom twojej firmy, aby potem wdrożyć system gastro i cieszyć się sprawniejszą pracą – swoją i swoich pracowników!

Related posts