You are here
Profesjonalizm z zarządzaniu serwerami Biznes 

Profesjonalizm z zarządzaniu serwerami

Serwery są dzisiaj praktycznie w każdym liczącym się przedsiębiorstwie, wszędzie się psują i wszędzie padają. Dane, które są na nich zapisane mają ogromną wartość, dlatego dobrze jest czasami, aby administracja serwerami była powierzona profesjonalnym i kompetentnym firmom.

ADMINISTRACJA SERWERAMI

Istnieją specjalistyczne firmy, które zatrudniają profesjonalnych informatyków. Informatycy ci z powodzeniem zajmą się serwerami każdego liczącego się przedsiębiorstwa. Podpisując umowę ze specjalistami, możemy liczyć na całodobową pomoc, na wsparcie, w każdej chwili gdy cokolwiek dzieje się z naszym serwerem.

ADMINISTRACJA SERWERAMI – KONKRETNE I PROFESJONALNE USŁUGI

Specjalistyczne firmy proponują nam konkretne usługi. Chronią firmowe serwery i zawsze starają się zachować a nawet odzyskać utracone dane.
W zależności od podpisanej umowy profesjonaliści zajmują się przez 3 godziny, 4 lub nawet 10 danymi serwerami. Do ich usług należy:

– monitoring usług,
– instalacja i konfiguracja serwera,
– gwarantowany czas reakcji 2 godziny lub 1 godzina,
– wszelkie aktualizacje na serwerze usług ruchomych,
– wykonywanie kopii zapasowych.

ADMINISTRACJA SERWERAMI – SAMI NIE ZAWSZE MOŻEMY SOBIE PORADZIĆ Z SERWEREM

W danej firmie nie zawsze zatrudniony jest profesjonalny informatyk, ponadto jego obowiązki, nie zawsze też wypełniałyby cały jego etat. Serwery padają ale nie co dzień, dlatego podpisanie umowy z wyspecjalizowaną firmą pozwala na wygenerowanie oszczędności w firmie. W takim przypadku mamy zawsze serwery pod kontrolą, a nie musimy tworzyć specjalnego i odrębnego stanowiska pracy.

Related posts