You are here
Jaką pralkę najlepiej wybrać w 2019 roku? Elektronika i narzędzia Mieszkanie 

Jaką pralkę najlepiej wybrać w 2019 roku?

Rok 2019 przyniósł nam wiele przydatnych rozwiązań w zakresie pralek automatycznych. Obecnie spodziewać się możemy bardzo interesujących urządzeń, które sprawią że jeszcze chętniej korzystać będziemy z domowej pralki. Co więcej, współczesne urządzenia pozwalają na sterowania pralką za pomocą smartfona, komputera etc. Postęp prania możliwy jest do monitorowania gdziekolwiek chcemy, podobnie zresztą jak ewentualne parametry techniczne – np. temperatura prania, ilość wody oraz aktualna faza prania. Co jeszcze przyniesie nam 2019 rok?

 

Suche ubranie na godzinę?

 

Coraz chętniej rozwijane są technologie w zakresie automatycznego dozowania środków piorących. Jest to bardzo ciekawa koncepcja, bowiem umożliwia ona między innymi na robienie prania niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Wystarczy, że brudne ubrania codziennie rano trafiać będą do bębna pralki. Tam następnie dozowane będą określone płyny do prania + płyn do płukania. Możliwy jest wybór płynu uniwersalnego, płynu do kolorów oraz np. specjalistycznych płynów odplamiających. Największą wygodą jest jednak możliwość zaprogramowania prania z dala od domu, co jest istotnym ułatwieniem. Wyprane oraz wysuszone pranie będzie dostępne na określoną godzinę, akurat wtedy gdy czyste rzeczy będą potrzebne.

 

Nowoczesność we wsparciu gospodarstwa domowego!

 

Nowoczesne technologie prania ułatwiają znacząco wykonywanie codziennych obowiązków i sprawiają, że ich załatwienie nie jest absolutnie żadnym problemem. Warto wykorzystać te narzędzia i postawić na skuteczne technologie w swoim domu.

Więcej: ranking najlepszych pralek

Related posts