Biznes 

Pożyczka bez BIK

Czasami wystarczy chwila nieuwagi lub chwilowe problemy finansowe, aby trafić do Biura Informacji Kredytowej. Brak pracy, późniejsza spłata rachunku za telefon, niespodziewane wydatki, to wszystko może wpłynąć na to, że nie uzyskamy wsparcia finansowego ze strony banku. Co zrobić, gdy potrzebujemy szybko pieniędzy, a jesteśmy w BIKu? Odpowiedź na to pytanie przedstawiamy w dalszej części artykułu.

ZŁA HISTORIA BIK

Zanim zaczniemy szukać dodatkowej gotówki, warto sprawdzić swoją historię w BIKu. Bez problemu możemy to zrobić przez internet i jednocześnie zweryfikować, jaka jest aktualna kwota naszego zadłużenia. Dla banków, które udzielają kredytów, jest to kluczowy czynnik, który wpływa na to, czy dostaniemy pożyczkę, czy też nie. Jeżeli już znaleźliśmy się w BIKu, jedyną opcją są często pożyczki przez internet, które oferuje wiele firm.

POŻYCZKA PRZEZ INTERNET A BIK

Niektóre firmy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, nie sprawdzają danych w Biurze Informacji Kredytowej. Dzięki temu bez problemu możemy starać się o dodatkowe środki. Pożyczka przez internet na konto to jedyny sprawdzony sposób, który pozwala nam uzyskać dodatkowy zastrzyk gotówki.

JAK USUNĄĆ ZŁĄ HISTORIĘ?

Zła historia w BIKu może pozostać przez okres 5 lat od czasu, gdy spłaciliśmy zaległość. Może ją usunąć jedynie firma, która zawnioskowała o to, abyśmy znaleźli się na liście dłużników. Bardzo ważna będzie w tym przypadku terminowa spłata obecnych zobowiązań, która może zwiększyć nasze szanse na to, aby w przyszłości uzyskać kredyt.

Related posts