Poradniki 

Oprogramowanie LoMag: jak wystawić dokument przeceny?

Czy wiesz, że dokumenty magazynowe

można wystawić w ciągu kilku minut? Wbrew pozorom do ich wygenerowania nie potrzebujemy kilku godzin pracy. W dzisiejszych czasach coraz mniej przedsiębiorstw decyduje się na tradycyjne ewidencjowanie ruchów magazynowych. Wynika to z faktu, że jest to rozwiązanie niewygodne, a zarazem czasochłonne. Priorytetem jest jednak to, aby wdrożyć zaawansowane oprogramowanie, które można elastycznie przystosować do indywidualnych potrzeb. Program magazynowy LoMag już od wielu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród przedsiębiorstw funkcjonujących w wielu różnych branżach.

Zmiana ceny towaru

Dokument przeceny jest niezbędny w momencie, gdy przeprowadzamy akcję promocyjną. Niższa cena towaru może być wynikiem m.in. niskiego popytu. Ponadto wiele produktów ma określoną datę do spożycia. Właśnie dlatego musimy zachęcić potencjalnych klientów do dokonania zakupu. Przecena wydaje się być doskonałym rozwiązaniem.

Oczywiście nie musimy przeceniać całego towaru, który posiadamy w magazynie. Możemy wskazać konkretną liczbę sztuk. Pozostałe produkty nie zmienią swojej ceny.

Dokument przeceny

Jak już wspomniano, dokument przeceny jest potrzebny w momencie, gdy obniżamy cenę danego produktu. Pierwszym krokiem jest wybór magazynu, w którym będziemy pracować. Następnie wywołujemy interfejs tworzenia nowego dokumentu. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednią ikonkę z paska menu lub rozwiniemy listę „Dokumenty”.

Ponadto może zastosować skrót klawiszowy. Musimy uzupełnić formularz, który pojawi się na ekranie. Wybieramy towar, a także ustalamy jego nową cenę.

Related posts