You are here
Wszystko, co musisz wiedzieć o konwersji filmów na YouTube do MP3 Elektronika i narzędzia 

Wszystko, co musisz wiedzieć o konwersji filmów na YouTube do MP3

W dobie dostępu do serwisów streamingowych, tak jak Spotify mogło to się wydawać archaiczne, ale wiem, że słuchanie muzyki z YouTube jest bardzo popularne. Jeśli ktoś jeszcze korzysta z odtwarzaczy mp3, na przykład podczas uprkonwerawianiu sportów, czy nawet już tylko ze smartfona, taka forma będzie dużo wygodniejsza, niż bezpośrednio z YouTube.

Jak wszyscy wiemy, YouTube jest największą platformą do treści wideo w Internecie. Albo są teledyski, edukacyjne lub cokolwiek innego. Na YouTube nie ma ograniczeń możliwości.

Wielu z nas ma ulubione kanały zapisane na platformie, dzięki czemu możemy wiedzieć, kiedy przesyłają nowe treści. Również wielu z nas korzysta z YouTube, aby oglądać teledyski i cieszyć się wolnością stworzoną przez muzykę.

Ale jeśli jesteś jedną z tych osób, które chcą mieć tę muzykę na swoim komputerze / telefonie komórkowym i nie chcesz doświadczać większej liczby przyczyn buforowania wideo w Internecie, możesz użyć konwerter YouTube na mp3.

Jak działa konwerter YouTube na mp3?

Proces jest podobny na wszystkich stronach internetowych. Mogę zasugerować Ci bestyoutubetomp3.com, robią świetną robotę pod względem szybkości pobierania i nie uruchamiają dodawania, więc nie jest to tak frustrujące, jak inne witryny.

Użyję ich do tych kroków, abyś mógł zobaczyć, jak łatwo jest:

  • Otwórz swój film na YouTube i skopiuj link
  • Wklej ten link na swojej stronie w „Wstaw łącze wideo” i naciśnij CONVERT TO MP3
  • Teraz możesz wybrać jakość i automatycznie ją pobrać

To wszystko, 3 proste kroki i twoja ulubiona muzyka jest na twoim urządzeniu.

Czy pobieranie plików z YouTube jest legalne

Przyznaję, że nie interesowałem się tym wcześniej, czy to w ogóle jest legalne. Przy szukaniu informacji na ten temat, trafiłem na artykuł w serwisie legalnakultura.pl, gdzie wypowiadał się prawnik i wytłumaczył pytającemu, że ściąganie w ten sposób muzyki jest legalne w świetle prawa polskiego, przy zastrzeżeniu, że utwór pojawił się w sieci za zgodą twórcy.

Dozwolone jest ściąganie (o ile nie jest związane z jednoczesnym udostępnianiem) już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego.

Czy warto teraz konwertować filmy na mp3?

Powiem nie. Technologia ta osiągnęła wielki postęp w ostatnich latach, a aplikacje muzyczne dla Desktop / Mobile tworzą dużą kompetencję. Konkurs ten pozwala na jego ocenę cen; wszystkie te aplikacje starają się zaoferować więcej treści muzycznych za niską cenę. Na przykład możesz korzystać z iTunes lub Spotify i mieć swoją muzykę zawsze ze sobą za przyzwoitą cenę. Oczywiście mają miesięczne opłaty, więc zawsze możesz cieszyć się ulubioną muzyką.

Teraz, dla tych, którzy nie mają planu danych (internetu) do wykorzystania w dowolnym miejscu, ta metoda konwerter YT może ułatwić im życie i na pewno jest tego warta.

Related posts