Biznes 

Moskitiera ochroni Cię przed komarami. Zobacz, jaką moskitierę kupić!

Masz już dość komarów i innych owadów wlatujących do Twojego domu? W takim przypadku warto zdecydować się na montaż moskitiery. Co wybrać?

Jak dobrać odpowiednią moskitierę?

Dobór moskitiery powinien być indywidualny i uwzględniać wymiary okna lub drzwi, a także potrzeby użytkownika.

Moskitierę dopasowuje się pod kątem jej trwałości, sposobu obsługi, estetyki i ceny. Aby posłużyła na dłużej, warto zdecydować się na droższe modele – wtedy bez problemu można korzystać z niej latami.

Dobra moskitiera drzwiowa jak zrobić? Można zdecydować się na modele wiszące lub montowane na ramie albo w postaci rolet.

Gdy nie wiesz, jaka moskitiera na okno z roletą zewnętrzną będzie najlepsza, możesz zdecydować się na osłony standardowe montowane od wewnątrz lub na zewnątrz okna. Ciekawym wyborem będzie też moskitiera zespolona z roletą.

Rodzaje moskitier na okno i na drzwi

– Moskitiera na rzepy – siatka tkaninowa przymocowana do ramy okna za pomocą samoprzylepnych rzepów.
– Moskitiera na magnes – wisząca tkanina wyposażona w magnesy, które umożliwiają przechodzenie, często stosowana na tarasy, balkony.
– Moskitiera ramkowa – sztywna ramka z siatką z włókna szklanego. Posłuży na wiele lat. Może być montowana bezinwazyjnie.
– Moskitiera rolowana – w formie rolety wewnętrznej albo zewnętrznej, która jest także zintegrowana z pancerzem rolety montowanej na zewnątrz.

To, ile kosztuje moskitiera, zależne jest od jej rodzaju i wymiarów. Z cenami można zapoznać się bliżej online.

Więcej na: www.roletyalu.pl

Related posts