Zdrowie 

Majtki siatkowe – rodzaje i zastosowanie. Jak je dobrać?

Majtki siatkowe to jeden z popularnych wyrobów medycznych o szerokim zastosowaniu. Kiedy najczęściej są one używane? Jak je dopasować?

Kiedy stosuje się majtki siatkowe?

Majtki siatkowe to elastyczna bielizna, która wykonana jest lekkiej, cienkiej i przewiewnej siateczki. Służy ona do umieszczania wewnątrz niej wkładów anatomicznych.

Wyroby medyczne jak majtki siatkowe wykorzystywane są w celu zapewnienia komfortu osobom doświadczającym dolegliwości jak nietrzymanie moczu i kału. Sprawdzają się one między innymi u osób niepełnosprawnych, unieruchomionych.

Również używane są one po porodach jako majtki poporodowe oraz po zabiegach ginekologicznych u kobiet. Takie produkty znajdziesz w sklepie chlonne24.pl.

Majtki siatkowe – rodzaje

W sprzedaży można znaleźć majtki siatkowe w wielu wariantach do wyboru, dlatego też mogą być dopasowane indywidualnie do użytkownika.

Wyróżnia się majtki siatkowe jednorazowe i wielorazowe. Majtki wielorazowe wykonane są z wytrzymalszych materiałów, dlatego mogą być używane wielokrotnie oraz prane w razie potrzeby.

Również dobór odpowiednich majtek siatkowych powinien bazować na ich rozmiarze. Dobierane są one wtedy do sylwetki użytkownika.

Majtki siatkowe mogą być używane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn.

Gdzie kupić majtki siatkowe?

Obecnie majtki siatkowe dostępne są w wielu sklepach, między innymi w aptekach i w sklepach medycznych.

Internetową sprzedaż majtek siatkowych oraz wyrobów chłonnych prowadzi sklep chlonne24.pl.

Related posts