You are here
Bezpieczne huśtawki na place zabaw Dla pociech 

Bezpieczne huśtawki na place zabaw

Chociaż z każdym rokiem zmieniają się zabawy, w jakie bawią się dzieci na placach zabaw, jest jedna atrakcja charakterystyczna dla takich miejsc, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Chodzi oczywiście o huśtawkę, która jest niezbędnym wyposażeniem każdego placu zabaw.

  1. Jak wybrać huśtawkę na plac zabaw?
  2. Ile kosztuje porządna huśtawka dla dzieci?
  3. Gdzie zamówić wyposażenie placu zabaw?

Huśtawka, na której będą bawiły się dzieci, musi jednak spełniać określone normy i być porządnie wykonana. Na szczęście dobrą huśtawkę możesz kupić w atrakcyjnej cenie, o ile tylko skorzystasz z oferty sprawdzonego dostawcy takich urządzeń zabawowych.

Jak wybrać huśtawkę na plac zabaw?

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy zakupie huśtawki dla najmłodszych, jest to, czy dany model został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami. Przykładem może być norma PN-EN 1176, która daje pewność, że urządzenie zabawowe spełnia niezbędne kryteria związane z bezpieczeństwem i tym samym może być używane przez dzieci. Ważne jest również wybranie huśtawki, która będzie nie tylko praktyczna, ale też ładna pod względem wizualnym. W końcu nawet najbezpieczniejsza huśtawka nie wzbudzi zainteresowania wśród dzieci, jeżeli będzie brzydko wykonana.

Ile kosztuje porządna huśtawka dla dzieci?

Solidną pojedynczą huśtawkę można obecnie znaleźć za niewiele ponad 2 000 złotych. Cena zależy między innymi od typu urządzenia (jedno dwu lub nawet trzyosobowe) i kształtu. Bardziej designerskie huśtawki dziecięce będą co prawda droższe, ale z pewnością zrobią furorę wśród najmłodszych. Jeżeli chcesz mieć pewność, że zakupione huśtawki na plac zabaw spodobają się dzieciom, sprawdź popularne produkty dostępne w sklepie https://playtime.pl/place-zabaw/207/hustawki. Znajdziesz tu około stu nowoczesnych huśtawek, które – o ile tylko zostaną prawidłowo zamontowane – posłużą przez wiele lat i umożliwią dzieciom bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu.

Gdzie zamówić wyposażenie placu zabaw?

Huśtawki to tylko przykładowe urządzenia zabawowe, które możesz tu zamówić. Tym samym nie będziesz musiał tracić czasu na przeglądanie wielu ofert, aby skompletować wyposażenie dla placu zabaw. Zróżnicowana oferta produktów w różnych cenach, kolorach i kształtach sprawia, że bez trudu urządzisz zarówno niewielki, ale przytulny plac zabaw, jak i ogromne miejsce pełne atrakcji dla najmłodszych. Na stronie sklepu dostępny jest również katalog produktów, w którym znajdziesz wiele ciekawych inspiracji, co ułatwi ci wybór odpowiedniego wyposażenia.

Related posts