You are here
Przydatne regały Inne 

Przydatne regały

Regał magazynowy metalowy jest konstrukcją trwałą, a przy tym, solidnie wykonaną. Stanowi doskonałe wyposażenie piwnicy, sklepu, warsztatu, garażu. Można na nim umieszczać wszelkie gabarytowe narzędzia lub przedmioty. Wysoka nośność gwarantuje, dźwiganie sporych ładunków towarów. Regały magazynowe metalowe są stosunkowo proste w składaniu. Pozwalają niedrogo i praktycznie zagospodarować przestrzeń.
Regały grawitacyjne to regały paletowe, które połączone są z łożami grawitacyjnymi. Składają się one z ciągów grawitacyjnych, przenośników rolkowych, które tworzą kanały rozdzielcze. Towar jest wkładany z jednej strony i odbierany z drugiej. Można go także odbierać i podawać z tej samej strony. Palety przesuwają się po rolkach samoczynnie. Zgodnie z zasadą grawitacji. Przesuwają się one do miejsca odbioru. Z kolei miejsce odbioru, znajduje się na drugim końcu przenośnika rolkowego. Wyposażenie magazynu w regały grawitacyjne jest zapewnieniem dobrej inwestycji. Konstrukcje magazynowe z regałów grawitacyjnych, które są odpowiednio dobrane, pozwalają kontrolować przepływ towarów.
Regały archiwalne, doskonale nadają się na praktyczne, a przy tym nowoczesne wyposażenie archiwum. Choć nie tylko archiwum. Może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie niezbędne jest dobre zorganizowanie oraz bezpieczne przechowywanie dużej ilości dokumentów. Standardowy, wymagany udźwig półki regału archiwalnego wynosi od 40 do 100 kilogramów na metr bieżący dokumentów. Są one wykonane z najwyższą starannością, przy użyciu najlepszych materiałów. Dodatkowo są wyposażone w boczne i tylne ograniczniki, które zabezpieczają przed przewracaniem się a także spadaniem dokumentów z półek. Regały archiwalne przesuwne są zwane także regałami jezdnymi.

Related posts